Podkategórie

 • Invertorové zváračky

  Zváranie pomocou invertorovej zváračky - metóda zvárania obaľovanou elektródou (MMA), je jedna z najdostupnejších spôsobov zvárania, ku ktorému je potrebný len samotný invertor, zváracie kliešte na uchytenie elektródy, uzemňovací kábel a príslušné elektródy - pričom je dôležité zvoliť vhodné elektródy na materiál, ktorý sa chystáme zvárať.

 • Zváračky CO2

  Zváranie CO2 (MIG) patrí medzi najrozšírenejšie metódy zvárania na svete, ide o pomerne lacné zváranie (nízke náklady na prídavný materiál), pri ktorom dokážeme zvariť rôzne druhy ocelí - pomocou zváračky, ktorá automatickým posunom posúva zvárací drôt cez zvárací horák a pomocou elektrického oblúka, ktorý vzniká pri dotyku so zvarencom sa taví kov, následne tuhne a tvorí sa zvar.

  Cóčky nie sú vhodné na zváranie tenkých plechov. CO2 ochranný plyn je takmer raz tak lacný ako argón.

 • Zváracie kukly

  Pri zváraní materiálov vzniká vysoká teplota a silné svetlo, preto je nutné používať ochranné zváracie kukly - vyklápacie alebo samostmievacie. Všetky u nás ponúkané masky sú certifikované pre EU.

 • Príslušenstvo

  K zváracím invertorom a zváračkám je potrebné ďalšie príslušenstvo, ako prídavný materiál (obaľované rutilové a bázické elektródy či CO2 drôty), ventily na ochranný plyn (CO2, argón), zváracie káble a horáky.

 • Zváračky plastu

  Zváračky určené na zváranie plastových rúrok, vhodné najmä pre vodoinštalatérov.

 • Spajkovačky
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 17 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 17 položiek

Zváracia technika