Podkategórie

 • Excentrické brúsky
 • Uhlové brúsky

  Uhlové brúsky, inak nazývané aj flexky sú brúsky určené najmä na brúsenie a rezanie kovov no svoje využitie nájdu na každej stavbe či v domácnosti. V ponuke nášho obchodu nájdete uhlové brúsky s rozmermi kotúča 115mm, 125mm, 150mm, 180mm a 230mm.

 • Vibračné brúsky
 • Kotúčové a pásové brúsky
 • Multitool

  Multitool alebo multináradie

  Multitool po slovensky multináradie ako univerzálny pomocník do domácnosti či v profesionálnom nasadení

  Je to nástroj, ktorý dokáže brúsiť, rezať, píliť rôzne materiály ako drevo, kov, plast, či iné stavebné materiály. V krátkosti sme sa tomuto oscilačnému náradiu venovali u nás na blogu.

  Multifunkčné brúsky

  Multifunkčné brúsky sa v dnešnej dobe udomácnili nielen v dieňach a domácnostiach, ale aj v stavebných firmách a vo výrobných prevádzkach,. Tento pracovný nástroj si univerzálnosťou, rýchlosťou, jednoduchou obsluhou a poctivo vykonanou prácou, získal obľubu nielen domácich majstrov ale aj profesionálov.

  Multibrúska, znamená naozaj multiúčelová

  Multifunkčné nástroje bývajú zväčša vybavené reguláciou otáčok a funkciu pomalého rozbehu, ktoré zabezpečujú rovnomerné otázky aj pri vyššom zaťažení.

  Príslušenstvo pre multitool

  Možnosť dokúpenia mnohých typov príslušenstva umožňujú bezchybne zvládnuť mnoho rôznych činností, ktoré boli predtým častou doménou profesionálov a odborníkov s dlhoročnou praxou.


 • Drážkovacie frézy
 • Brusivo
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 126 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 126 položiek

Brúsky 

Brúsenie a opracovávanie materiálov ako kameň, kov, drevo vďaka brúskam z našej ponuky. Vyberte si správnu brúsku presne na vaše potreby - pásové brúsky, uhlové brúsky (flex), dvojkotúčové a kombinované brúsky.