Podkategórie

 • Krovinorezy

  Ručné motorové kosy, krovinorezy alebo aj inak vyžínače - slúžia na vyžíňanie kríkov, kosenie dlhších porastov prípadne kosenie v ťažko dostupných priestoroch, kde sa človek s obyčajnou kosačkou nedostane.

 • Elektrické kosačky

  Elektrické kosačky sú určené na kosenie menších plôch. Nutnosťou je pripojenie do elektrickej siete pomocou kábla. Tieto kosačky nie sú stavané na zaťažovanie- kosenie vysokej trávy, kosenie v zlom teréne a pod.

 • Motorové kosačky

  Beznínové kosačky AL-KO- viac ako 40 ročné skúsenosti s výrobou benzínových kosačiek. Na výber z top modelov kosačiek z hliníka,prémiové výrobky z novej rady Highline, prípadne všestranné výrobky zo špičkovej ocele alebo cenovo úsporné modely - s benzínovými kosačkami AL-KO urobíte vždy dobrú voľbu. 

 • Robotické kosačky

  Robotické kosačky prinášajú údržbu trávnika na iný level. Kosia plne automaticky. Sú poháňané akumulátormi. V prípade vybitia sa sami vrátia do nabíjacieho terminálu. 

 • Záhradné traktory

  Záhradné traktory – technika a komfort pri kosení! Na výber 1-2 valcové motory, bočné alebo zadné vyhadzovanie, série Comfort alebo Powerline, kosenie, zber, mulčovanie - všetko je možné so záhradnými traktormi. S príslušenstvom pre všetky štyri ročné obdobia sa z vášho záhradného traktora AL -KO stane obratom ruky multifunkčný stroj vhodný pre všetky štyri ročné obdobia.

 • Príslušenstvo

  Príslušenstvo pre kosačky, vyžíňače a krovinorezy - olej pre 2-taktný či 4- taktný motor, silóny do vyžíňačov či nože do kosačiek. Nenašli ste produkt, ktorý ste hľadali? Kontaktujte nás a my ho doplníme.

 • Vretenové kosačky
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 74 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 74 položiek

Kosačky a krovinorezy 

Široký výber kvalitných kosačiek od overených výrobcov ako je napríklad AL-KO. Neviete aká kosačka je vhodná pre Vašu záhradu? Nechajte si poradiť od profesionálov - kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme s výberom. Na to aby ste mali zeleňajúci sa trávnik nestačí len raz začas pokosiť - ako na to sa dozviete v článku na našom blogu.