Podkategórie

 • Rebríky a schodíky

  V našej ponuke nájdete drevené a hliníkové rebríky, plošiny a schodíky. Patríme medzi popredných distribútorov rebríkov a schodíkov v hoby prevedení, vhodných do domácností, ale aj v profi prevedení, so pevnou konštrukciou a vyššou nosnosťou. Najpredávanejšie rebríky sme predstavili v krátkom článku na našom blogu.

 • Čističe okien

  Nová generácia akumulátorových čističov na okná prinesie žiarivo čisté okná vo vašej domácnosti či firme, ušetrí váš čas stravený upratovaním aj námahu. Vďaka praktickej odsávacej funkcii Je čistenie rýchle, kvapkajúca voda minulosťou a okná žiarivo lesklé.  V porovnaní s čistením okien bežným spôsobom je čistenie výrazne jednoduchšie a rýchlejšie. Vďaka pohodlnej akumulátorovej prevádzke a kompaktnému tvaru ponúkajú čističe okien maximálnu flexibilitu pri používaní. Ale prečo by mali byť bez šmúh len vaše okná? Čistič okien sa ideálne hodí aj na iné hladké povrchy v domácnosti (napr. zrkadlá, sanitárny obklad, stolíky zo skla, sprchovacie kúty...).

 • Vysávače

  Vysávače do domácnosti, priemyselné profesionálne vysávače a príslušenstvo k vysávačom - sáčky, filtre, hubice.

 • Parné čističe

  Parné čističe sa dostávajú do popredia a sú čoraz častejšie súčasťou nie len profesionálnych upratovacích spoločností ale aj štandardných domácností. Vďaka parnému čističu, ktorý funguje na princípe striekania vodnej pary s vysokou teplotou, ktorá účinne dokáže vyčistiť mastné a inak zanesené povrchy bez použitia chémie. Sú vhodné na dezinfekciu bytový aj nebytových priestorov či vozidiel.

 • Snehové frézy

  Snehová fréza, resp. snežná fréza je zariadenie na odpratávanie napadnutého snehu. Využíva sa najmä na väčích plochách- napr. na parkoviskách či príjazdových cestách k domu. Snehové frézy najlepšie odpratávajú sypký sneh - tzv. prašan.

 • Vymetanie komína

  Je známe, že v komíne sa zachytávajú sadze z kúrenia a je potrebné ho v závislosti od intenzity kúrenia a použitého paliva od nich čistiť. V tejto kategórii nájdete tovar potrebný na vymetanie a čistenie komína ako napríklad chemický čistič sadzí, či oceľové a silónové kefy s drôtmi rôznych dĺžok na ručné mechanické vymetanie. POZOR - zanedbaný komín môže spôsobiť požiar, čistite ho pravidelne.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 64 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 64 položiek

Údržba a upratovanie 

Do tejto kategórie sme zaradili tovar s pomocou ktorého sa postaráte o bežnú údržbu okolo domu, chaty, či bytovky, alebo vo firme, či na úrade.