Podkategórie

 • Chvostové píly

  Píly chvostovky, alebo chvostové píly sú multifunkčné píly vhodné na pílenie a rezanie rôznych materiálov - dreva, kovov, muriva, tehál, izolačných materiálov a pod. Vďaka svojmu všeobecnému využitiu sa stávajú nenahraditeľnými pomocníkmi na všetkých stavbách ale aj domácnostiach. Dostupné sú v elektrickej verzii alebo na akumulátor.

 • Okružné píly

  Okružné kotúčové píly as využívajú najme v stavebníctve a stolárstve, no svoje využitie nájdu aj v dielni domáceho majstra. Vyberte si zo širokej ponuky okružných píl. Maximálna hrúbka prierezu záleží od priemeru kotúča píly.

 • Priamočiare píly

  Priamočiare píly sú elektrické pilky, ktoré sa využívajú na pílenie dreva, tenších kovov alebo plastov. Využitie nájdu najmä pri stolárskych prácach, pri stavbe z dreva, modelovaní, či pokladaní drevených alebo plastových podláh. Uchytenie pílového listu môže byť manuálne s nutnosťou použiť imbusový kľúč alebo rýchloupínaním, kde pílový list vsuniete do pilky a zaistíte ho rukou.

 • Pokosové píly

  Pokosové píly na presný rovný či uhlový rez. Píly pokosky sa využívajú najmä na pílenie stavebného dreva hranolo a profilov, no po výmene kotúča zvládnu aj pílenie hliníka alebo plastových parkiet.

 • Príslušesntvo

  Príslušenstvo pre píly - spotrebný materiál ako pílové listy, pílové kotúče, vymedzovacie podložky a pod. 

 • Pásové píly
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 62 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 62 položiek

Píly 

Pílenie rôznych materiálov -dreva, kovu, betónu. Vyberte si zo širokej ponuky overených priamočiarych píl, chvostových píl, okružných píl alebo stolových píl.