Podkategórie

 • Akumulátorové sety

  Akumulátorové náradie v setoch - najčastejšie bývajú balené v jednom kufríku alebo prenosnej taške, využívajú spoločné akumulátory a nabíjačku.

 • Aku brúsky

  Brúsny program na batérie. Široký výber akumulátorových brúsok - uhlových (flexiek), kefových, priamych a iných brúsok.

 • Aku skrutkovače

  Akumulátorové skrutkovače - široký výber - od kompaktných skrutkovačov až po výkonné príklepové vŕtačky. Vďaka batérii sú použiteľné kdekoľvek a pri práci vám nezavadzia pripojovací kábel.

 • Aku kladivá

  V ponuke akumulátorové kladivá na vŕtacie a sekacie práce- kombinované kladivá prípadne len kladivá s funkciou sekania - zbíjačky.

 • Aku píly

  Akumulátorové píly umožňujú pílenie kdeľkovek, kde nie je prístup k elektrickej energii alebo pri prácach kedy musí byť elektrika vypnutá- pílenie kovu, dreva či stavebných materiálov - so správnou pílou to zvládnete bezproblémov. Vyberte si z ponuky akumulátorových okružných, ponorných, priamočiarych či chvostových píl. 

 • Aku rázové uťahováky

  Rázové uťahováky na akumulátor vďaka absencii napájacieho kábla umožňujú pracovať rýchlejšie a obratnejšie. Využite nachádzajú v autoservisoch ale aj na miestach mimo prístupu k elektrickej energii - na poli, v lese a pod.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 79 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 79 položiek

Aku náradie 

Akumulátorové náradie nepotrebuje pripojenie do elektrickej siete a preto je vhodným pomocníkom na miestach bez elektriky, alebo počas prác kedy musí byť elektrika vypnutá. Veľkou výhodou akumulátorového náradia je práve absencia napájacieho kábla, čo výrazne zlepšuje pohodlnosť manipulácie s náradím.