Podkategórie

 • Čerpadlá a vodárane

  V našej ponuke nájdete čerpadlá s rôznym účelom použitia- sacie čerpadlá, záhradné čerpadlá, kalové čerpadlá, alebo čerpadlá so zásobníkom vody - vodárne pre domácnosti, chaty, chalupy, či firmy.

 • Kosačky a krovinorezy

  Široký výber kvalitných kosačiek od overených výrobcov ako je napríklad AL-KO. Neviete aká kosačka je vhodná pre Vašu záhradu? Nechajte si poradiť od profesionálov - kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme s výberom. Na to aby ste mali zeleňajúci sa trávnik nestačí len raz začas pokosiť - ako na to sa dozviete v článku na našom blogu.

 • Kultivátory

  Kultivátory - neocenitelní pomocníci v úžitkovej záhrade. Náročný záhradník nájde vo výkonných kultivátoroch profesionálneho pomocníka pri spracovaní pôdy. Uľahčite si prípravu pôdy pres sadením a zkultivujte ju. Je vhodný tiež na zapracovanie hnoja či záhradného kompostu do pôdy. Prístroj zvládne i spracovanie ťažkej uležanej pôdy.

 • Vertikulátory

  Záhradné vertikulátory sa využívajú na vertikuláciu trávnika, čo je vlastne prerezávanie koreňov trávnika, odstraňovanie starej plsti, ktorá bráni prevzdušňovaniu trávnika. S pomocou vertikulácie môžeme dosiahnuť výrazné zhusťovanie a zozelenanie trávnika.

  Rozdeľujú sa na ručné vertikulátory, elektrické vertikulátory a benzínové (motorové) vertikulátory.

 • Vysokotlakové čističe
 • Záhradné nožnice

  Záhradné nožnice na údržbu živého plota či trávy v ťažko dostupných miestach.

 • Vysávače lístia

  Elektrický vysávač vám umožní bez námahy pozbierať a rozdrviť jesenný odpad zo záhrady.

 • Drviče

  Podľa požiadaviek ponúkame nožový, alebo valcový drvič. Zatiaľ čo je nožový drvič optimálny pre drevnaté a listnaté záhradné odpady a podrvený materiál sa ideálne hodí napr. na zakrývanie záhonov, je valcový drvič určený skôr na „hrubú prácu“. Drvený materiál je zároveň rozsekaný a rozdrvený, čo urýchľuje rozklad v komposte. Široký podvozok a veľké XL kolesá zaisťujú stabilnú polohu a dobrú manipuláciu pri zmene pracovného miesta.

 • Štiepačky dreva

  Štiepačky, resp. kálačky dreva – silné, spoľahlivé a komfortné. So silnými štiepačkami je príprava polien rýchla a presná. Či veľké, alebo malé – všetky štiepačky dreva spoločnosti AL -KO sú vybavené obojručným bezpečnostným ovládaním, takže na pracovisku je zabezpečená najvyššia bezpečnosť. Vďaka širokým pneumatikám možno štiepačky dreva AL -KO prepravovať aj cez nerovný terén ľahko a pohodlne, stabilná konštrukcia sa navyše stará o vysokú stabilitu.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 219 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 219 položiek

Záhradné stroje 

Vyberte si z ponuky záhradný motorových a elektrických strojov - benzínové a elektrické kosačky, krovinorezy a vyžíňače, kultivátory či studenovodné a horúcovodné vysokotlakové čističe a to všetko v zastúpení overených značiek ako je Kärcher, AL-KO, Makita, Extol...