Kategórie

Informácie k nákupu

Zľavnený tovar

O nás

Krupa Kajo je firma s dvoma kamennými prevádzkami v Dolnom Kubíne a Liptovskom Mikuláši a zároveň je prevádzkovateľom internetového železiarstva KAJO.sk

Zobraziť otváracie hodiny

V krátkosti z histórie firmy:

  • 1993 - založenie firmy ako fyzická osoba, sídlo v Dolnom Kubíne.

  • 1997 - otvorenie pobočky v Liptovskom Mikuláši

  • 2007 - pretransformovanie firmy na spoločnosť s ručením obmedzeným (skr. s. r. o.)

  • 2009 - spustenie internetového obchodu na adrese www.krupa-kajo.sk

  • 2010 - premenovanie internetového obchodu a zmena primárnej adresy na www.kajo.sk

Čím sa zaoberáme?

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj vybavenia pre Vašu dielňu, stavbu, záhradu či firmu. Zaoberáme sa malopredajom a veľkopredajom pracovných strojov, elektronáradia a ručného náradia, spojovacích materiálov, pracovných odevov a čistiacich prostriedkov, príslušenstva . Sme dodávateľom významných firiem, obcí a súkromných osôb po celom Slovensku. 

Kde nás nájdete?

V tejto chvíli prevádzkujeme dve kamenné predajne - hlavná predajňa, hlavný sklad a expedičné centrum eshopu sa nachádzajú v Dolnom Kubíne. Druhá predajňa a sklad sú v Liptovskom Mikuláši.

Kontaktujte nás

Medzi značky ktoré predávame patria:

DeWalt, Makita, Metabo, REMS, Kärcher, Knipex, Fortum, Fischer, BAHCO, Protool, Fiskars, Bosch, Narex, Stanley, Black a Decker, Pilana, Extol, Proma, Ferm, Gude, AL-KO, TONA, Profiair, Fein, Proxon, Nilfisk a mnoho iných...

Prečo nakúpiť práve u nás?

Mesačne prejde našimi kamennými predajňami niekoľko tisíc spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám pravidelne vracajú. O našich zákazníkov sa stará vyškolený tím pracovníkov. Veríme, že aj Vy sa stanete jedným z nich a budete spokojný s nákupom u nás!

 

A nezabudnite: 

"Nielen cena, ale aj kvalita služieb a tovaru rozhoduje!"

Krupa Jozef, zakadateľ spoločnosti