Kategórie

Informácie k nákupu

Požičovňa stavebného a záhradného náradia a strojov


Potrebujete náradie len na jednorazovú akciu (a nechcete si ho kvôli nej kupovať)? Plánujete prestavbu bytu či rekonštrukciu domu? Radi vám všetko potrebné zapožičiame.

Disponujeme širokou ponukou rôznorodých strojov a náradia, no napriek tomu odporúčame (a to najmä počas hlavnej sezóny) rezervovať si náradie aspoň deň vopred telefonicky (0915 978 022), e-mailom (obchod@kajo.sk) alebo osobne v jednej z našich kamenných predajní.

Ak ste sa rozhodli požičať si u nás náradie či stroj doneste si prosím dva doklady totožnosti s fotografiou, napríklad občiansky a vodičský preukaz.

Prosím venujte chvíľku pár nasledujúcim riadkom:

  • Pri niektorých strojoch môžeme požadovať zálohu, ktorú vraciame vždy výmenou za nepoškodené náradie.
  • Spotrebný materiál (kotúče/vrtáky/sáčky/brusivo atď.) nie je súčasťou zapožičaného náradia a je potrebné si ich dokúpiť.
  • Náradie je možné vypožičať v našich kamenných prevádzkach nachádzajúcich sa v Dolnom Kubíne (región Orava) a v Liptovskom Mikuláš (región Liptov).
  • Náradie a stroje je možné po dohode doviezť a odviezť - cena závisí od vzdialenosti - informujte sa o tejto možnosti pri požičiavaní.

Nenašli ste v ponuke našej požičovne stroj či zariadenie, ktoré ste hľadali? Dajte nám o tom vedieť - snažíme sa neustále zlepšovať a neustále rozširujeme našu ponuku aj na základe vašich dopytov.